Chcielibyśmy Państwa zachęcić do wykorzystania w Waszej produkcji wyrobów śrubowych pokrytych specjalną nikloocynkową powłoką (ZNNI) w kolorze czarnym.

Powodem zapotrzebowania na ten rodzaj pokrycia, jest ciągłe poszukiwanie coraz to lepszej ochrony antykorozyjnej elementów stalowych.

Oferujemy nakładanie nikloocynkowej powłoki na większość naszych artykułów złącznych, dzięki czemu Wasze produkty będą osiągały dużo wyższą odporność korozyjną.

Wyroby w powłoce ZNNI wytrzymują w komorze solnej do 740h bez nalotu.

W jakich branżach wykorzystywana jest powłoka nikloocynkowa?

Największe zainteresowanie tym rodzajem obróbki wykazuje przemysł samochodowy, lotniczy i rowerowy. Wykorzystuje się również w produkcji placów treningowych ulicznych, placów zabaw, mebli zewnętrznych oraz stojaków reklamowych i innych urządzeń montowanych na zewnątrz.

Wyroby śrubowe o podwyższonej ochronie antykorozyjnej pokryte specjalną powłoką nikloocynk (ZNNI) w kolorze czarnym.  Wyroby śrubowe o podwyższonej ochronie antykorozyjnej pokryte specjalną powłoką nikloocynk (ZNNI) w kolorze czarnym.  Wyroby śrubowe o podwyższonej ochronie antykorozyjnej pokryte specjalną powłoką nikloocynk (ZNNI) w kolorze czarnym.