Jak wszyscy wiemy, sprzedaż internetowa nadal rośnie we wszystkich gałęziach gospodarki, także w tej dziedzinie która nas interesuje. Producenci i handlowcy coraz częściej uruchamiają własne sklepy internetowe, co nie jest już tak wielkim obciążeniem finansowym dla firmy, jak kiedyś.

Zakupy w sklepie internetowym to wygoda dla obu stron, kupującego i sprzedającego. Kiedy sprzedający (producent) kończy pracę i idzie do domu, jego sklep nadal jest w internecie i pracuje dla niego. Jeśli znajdzie się chętny na jego wyroby, bez problemu może dokonać zakupu i na dodatek nie musi fatygować się do prawdziwego sklepu po odbiór towaru. Kurier sam przyniesie mu zamówione artykuły do domu. Kupujący z kolei może dokonać zakupu w dogodnym dla siebie czasie, bez pospiechu i dokonując wyboru spośród oferty wielu sklepów. Ten sam produkt u różnych sprzedawców może mieć różne ceny, warto więc poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej oferty. Korzyści mogą być ogromne, a koszt dostawy w dobie tanich przesyłek kurierskich, stanowi bardzo małe obciążenie dla naszego portfela.

Sama niedawno zakupiłam w sklepie internetowym 2 wiaderka 20-to litrowe środka bitumicznego i byłam z tego zakupu bardzo zadowolona. Nie musiałam osobiście po niego jechać do sklepu, przed zakupem mogłam poszukać w internecie sklepu który ma najkorzystniejsze warunki sprzedaży i zrobiłam to w czasie wolnym od zajęć, z kawą w ręku i uważnie czytając opis działania tego środka, siedząc wygodnie we własnym fotelu. W którym sklepie tak jest??

Z jakiego powodu piszę teraz o sklepie internetowym?? Otóż, właśnie otrzymałam informację, że mój ulubiony producent, kartuski FRANKOPOL również zamierza otworzyć swój sklep internetowy. Ma to być platforma sprzedaży dla klienta detalicznego, czyli nie trzeba będzie kupować całej palety interesujących nas wkrętów, będziemy mogli kupić sobie tyle kartoników, ile nam potrzeba.