Od jakiegoś czasu mamy w kraju niesamowite upały, a pracować przecież trzeba. Pomyślałam, że w końcu trzeba zrobić przerwę w pracy i rozejrzeć się za jakimiś gustownymi ciuszkami.

Oczywiście nie chodzi tu o „ciuszki imprezowe” lecz o stroje robocze, w których można będzie pracować zachowując odpowiedni poziom ochrony, ale jednocześnie wygodne i co najważniejsze, pozwalające wytrzymać cały dzień w takim upale.

Dawniej szczytem marzeń było otrzymanie w sklepie kilku kombinezonów o w miarę jednakowych kolorach i zaprojektowanych tak, aby były wygodne i użyteczne tzn. z odpowiednią ilością kieszeni we właściwych miejscach. Najczęściej był to zestaw spodnie typu: „ogrodniczki” i bluza drelichowa.

Obecnie mamy wprost niesamowite możliwości doboru rozmiaru, funkcjonalności, koloru i rodzaju materiału z którego wykonuje się ubrania robocze. Nie muszą to być już jednolite, projektowane i szyte „dla wszystkich” kombinezony. Oprócz ubrań przeznaczonych typowo dla konkretnych zawodów (jak choćby dla strażaków czy leśników), mamy całe mnóstwo dobrze zaprojektowanych i wykonanych z różnych materiałów, bluz, spodni, kurtek, koszulek i kurtek. W takiej ofercie jaką ma w tym zakresie kartuski Frankopol, każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Ponieważ w takie upały dobrze jest zbyt się nie przegrzewać, znajdziemy w ich ofercie handlowej odzież roboczą w każdym rozmiarze, kolorze i co najważniejsze funkcjonalną. W ofercie znajdują się ubrania robocze męskie i damskie, więc każdy znajdzie coś dla siebie… Jak w butiku odzieżowym.