System połączenia Moon Line jest powszechnie stosowanym złączem w stołach, krzesłach czy schodach. Dzięki prostocie budowy, z powodzeniem zastępuje stare nieporęczne łączenia do stołów. Bez problemów sprawdza się np. w połączeniach nóg stołu z resztą mebla. Jest to system w którym pracuje „metal z metalem” – metalowa mufa wraz z półksiężycem dociskanym przez nakrętkę.

System połączenia Moon LineKartuski Frankopol posiada w swojej ofercie podkładki do tego systemu wykonane ze znalu. Podkładka moon line, zwana również podkładką półksiężycową, wykonana ze stopu znalu jest bardzo mocnym i trwałym materiałem. Używana wraz z prętem metrycznym oraz nakrętką typu „mufa”, tworzą komplet złącza moon line. Wspomniane złącze tworzy solidne połączenie umożliwiające montaż pod kątem 90 stopni.

Podkładka używana jest do montażu łóżek, schodów, blatów bądź stołów. Zalecany montaż przy konstrukcjach z drewna litego bądź solidnych płytach okleinowych. Wymiar dobierany jest na podstawie średnicy otworu, następnie dobierane są pozostałe komponenty.

Podkładka moon line mufaSystem połączenia Moon Line

Oczywiście wszystkie potrzebne elementy do łączenia w tym systemie, można zakupić w kartuskim Frankopolu

Podkładki moon line