Konfekcjonowanie wkrętów to jest to, czego niejednokrotnie brakuje w małych i średnich przedsiębiorstwach produkujących meble i inne produkty sprzedawane jako elementy do samodzielnego montażu. Niejednokrotnie zajmują się tym całe zespoły ludzi, niepotrzebnie angażując zasoby ludzkie i środki finansowe.

Wiadomo, że staramy się obniżać koszty działalności i niekiedy udaje się to zrobić, ale najczęściej okazuje się, że jeśli znajdziemy dobrego dostawcę (dobrego to znaczy taniego i terminowego), to po jakimś czasie mamy do czynienia z podwyżkami cen niektórych części naszego zamówienia, albo żądaniami zwiększenia ilości lub innymi drobnymi zmianami. Po dłuższym czasie okazuje się, że nasi dostawcy nie są już najtańsi ani tak skłonni do współpracy. I znowu musimy szukać kolejnego dostawcy, kolejnych elementów i to najczęściej, jeśli ktoś sprzedaje śruby i wkręty, to nie sprzeda nam zawiasów itd….

Zamiast tak się niepotrzebnie angażować, lepiej zlecić konfekcjonowanie wkrętów firmie, która ma szeroką ofertę sprzedaży i po prostu przygotuje dla nas wszystkie niezbędne elementy według odpowiedniej specyfikacji (odpowiednia ilość wkrętów, nakrętek, kluczy imbusowych, zaślepek itd). Taką ofertę dla osób prowadzących działalność gospodarczą, od dłuższego czasu ma firma Frankopol z Kartuz.  Otrzymamy wszystko ładnie zapakowane w woreczki, dokładnie odliczone i przygotowane do spakowania wraz z naszymi produktami (np. meblami).

Wśród ich klientów większość stanowią przedsiębiorcy z branży meblowej. Wkręty, śruby czy zamki to elementy stosowane w tym przemyśle każdego dnia. Do montażu jednej szafki lub łóżka wymagane są zwykle elementy różnego typu. W ramach oszczędności czasu, warto zamówić zestaw składający się z wszystkich produktów niezbędnych do złożenia danego mebla.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzili do swojej oferty usługę konfekcjonowania produktów. Sprzedają gotowe zestawy do samodzielnego montażu mebli. Łączą w zestawy takie produkty jak śruby, wkręty, zamki, zasuwy, okucia, elementy z tworzyw sztucznych, łączniki oraz narzędzia niezbędne do montażu.

Poniżej zamieściłam przykładowe zestawy, które są eksponowane na ich stronie, ale to naprawdę jest tylko część ich możliwości. Mogą to być praktycznie dowolne zestawy, w dowolnej ilości i w dowolnych kombinacjach. Co najważniejsze, wszystko otrzymamy terminowo, w korzystnych cenach, będą to materiały o wysokiej jakości. Mamy pewność, że kiedy wszystko trafi do końcowego Klienta, ten nie będzie maił żadnych zastrzeżeń do otrzymanych części.