P.P.H.U. FRANKOPOL
83-300 Kartuzy, ul. Mściwoja II 28
tel./fax: (058) 694 96 00
tel./fax: (058) 694 96 99
e-mail: info@frankopol.com.pl

Firma

Witamy Państwa na stronie serwisu internetowego firmy Frankopol. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą elementów złącznych. Celem naszej działalności jest dostarczenie Państwu wyrobów o wysokiej jakości, w konkurencyjnej cenie.

Nasze towary zachowują wszelkie wymogi technologiczne oraz spełniają wymagania norm krajowych i zagranicznych (PN, DIN). Różnorodność posiadanego asortymentu gwarantuje Państwu możliwość dokonania kompleksowych zakupów. Dodatkowo możemy Państwu zaproponować konfekcjonowanie artykułów złącznych dla przemysłu meblarskiego.Wykonujemy zestawy z dowolną kombinacją umieszczanych elementów z materiału własnego lub powierzonego przez klienta. Naszym atutem jest szybkość reagowania na potrzeby rynku i spełnianie indywidualnych życzeń klientów. Staramy się stale uzupełniać swój asortyment, bieżąco reagując na potrzeby naszych odbiorców. Proponujemy dogodne warunki współpracy a przy stałej kooperacji istnieje możliwość negocjacji cen oraz innych warunków handlowych, do czego bardzo Państwa zachęcamy.

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Mamy nadzieję na nawiązanie długoletniej satysfakcjonującej zarówno Państwa jak i nas współpracy.